menuordersearch
estakhrr.com

قرص کلر کات کبودر دار آمریکایی ( 1 بسته 1 کیلوگرم ) ,

قرص کلر کات کبودر دار آمریکایی ( 1 بسته 1 کیلوگرم )
مدل کالا
قرص کلر کات کبود دار آمریکایی ( 1 بسته 1 کیلوگرم )
تصاویر بیشتر
قرص کلر کات کبودر دار آمریکایی ( 1 بسته 1 کیلوگرم )
(0)
(0)
قرص کلر کات کبود دار آمریکایی ( 1 بسته 1 کیلوگرم )
وضعیت کالا : موجود
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
175,000 تومان
مشخصات قرص کلر

قرص کلر، از مواد و ترکیبات شیمیایی پر استفاده در ضدعفونی آب آشامیدنی و همینطور آب استخر می باشد. از سالها پیش، کلر برای ضدعفونی و پاکسازی آب از میکروب ها و باکتری ها مورد استفاده قرار می گرفته است. با توجه به اینکه کلر در حالت گازی، بسیار سمی است، قرص کلر به تدریج به عنوان متداولترین روش کلرزنی مورد استفاده قرار گرفت.
با توجه به استفاده بسیار زیاد و رایج کلر در ضدعفونی آب آشامیدنی و آب استخر، مردم همواره به دنبال روشی بودند تا بتوان براحتی و با سرعت و نیز ایمنی بالا، کلر مورد نیاز را به آب اضافه نمود. با توجه به این نیازها بود که استفاده از قرص کلر، به تدریج مورد استقبال و استفاده عموم قرار گرفت.
حفظ میزان PH آب نیز مفید است.
البته ضدعفونی آب تنها با قرص کلر بصورت منظم و دائمی، تضمینی برای بالا نگه داشتن همیشگی کیفیت آب نیست. دادن شوک کلر به استخر بصورت هفتگی می تواند تأثیر بسزایی در حفط کیفیت و ضدعفونی آب استخر داشته باشد. برای این کار از قرص کلر با خلوص بالا برای وارد کردن میزان بالای کلر در آب استخر استفاده می شود. البته برای استفاده از قرص کلر برای دادن شوک کلر به استخر، لازمست تا دستورالعمل سازنده قرص کلر در این خصوص کاملاً مراعات شود.
بسیاری از طراحان و سازندگان استخر و جکوزی، استفاده از قرص کلر را برای ضدعفونی آب توصیه می کنند. میزان و بازه زمانی مورد نیاز برای استفاده از قرص کلر، برای هر سازنده ای متفات است و برای اثربخشی بالاتر کلر زنی، لازمست تا این دستورالعمل ها به دقت مد نظر قرار گیرند.  

به عنوان یک قاعده تجربی، هر یک قرص کلر 3 اینچ، برای ضد عفونی 20 مترمکعب آب استخر در یک هفته در نظر گرفته می شود.

هر بسته یک کیلوگرمی، حاوی 5 عدد قرص کلر بزرگ 3 اینچی است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر